Ново -14%

Јакна - код 215 - 3 - сина

На залиха
SKU
370081-c
-14%
ден 3.450,71 Регуларна цена ден 4.030,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 916 - црна
  Палто - код 916 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 2. Комплет - код 8823 - црна
  Комплет - код 8823 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Фустан - код 7272 - 3 - шарена
  Фустан - код 7272 - 3 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Код B28-822 - виолетова
  Код B28-822 - виолетова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 5. Блуза - код 4616 - корали
  Блуза - код 4616 - корали
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Џемпер - код 1099 - кафеава
  Џемпер - код 1099 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Сукња - код 3435 - црна
  Сукња - код 3435 - црна
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 8. Блуза - код 294 - капучино
  Блуза - код 294 - капучино
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Панталони - код 023 - црна
  Панталони - код 023 - црна
  Најниско ден 1.159,71
 10. Фустан - код 1104 - црвена
  Фустан - код 1104 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71