Ново -14%

Јакна - код 215 - 4 - небесно сина

На залиха
SKU
370111-c
-14%
ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5191 - црвена
  Блуза - код 5191 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 2. Фустан - код 0900 - црна
  Фустан - код 0900 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Кошула - код 892 - бело
  Кошула - код 892 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комплет - код 4176
  Комплет - код 4176
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Фустан - код 675 - жолта
  Фустан - код 675 - жолта
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Блуза - код 6613 - розова
  Блуза - код 6613 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Блуза - код 4448 - темно сина
  Блуза - код 4448 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 0706 - црвена
  Фустан - код 0706 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Комбинезон - код 528 - црна
  Комбинезон - код 528 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код Р19 - сиво
  Блуза - код Р19 - сиво
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71