Ново -14%

Јакна - код 215 - 5 - црна

На залиха
SKU
370141-c
-14%
ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 872
  Кошула - код 872
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Маица - код 495 - бела
  Маица - код 495 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Фустан - код 3109 - небесно сина
  Фустан - код 3109 - небесно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Комплет - код 5671 - жолта
  Комплет - код 5671 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Џемпер - код 8092 - црна
  Џемпер - код 8092 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Комплет - код 3334 - небесно сина
  Комплет - код 3334 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 5452 - окер
  Блуза - код 5452 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 3234 - виолетова
  Блуза - код 3234 - виолетова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 9. Код OY1206 - жолта
  Код OY1206 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 8800 - црна
  Фустан - код 8800 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71