Ново -14%

Јакна - код 215 - 6 - црна

На залиха
SKU
370186-c
-14%
ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 3720 - црна
  Туника - код 3720 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 2. Фустан - код 2366 - темно сина
  Фустан - код 2366 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Код 11551-3
  Код 11551-3
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 0258 - темно сина
  Фустан - код 0258 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Јакна - код 7070 - кафеава
  Јакна - код 7070 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Код 5350 - небесно сина
  Код 5350 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Блуза - код 9432 - пудра
  Блуза - код 9432 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Елек - код 8786 - путер зелена
  Елек - код 8786 - путер зелена
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 9. Фустан - код 820 - бело
  Фустан - код 820 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 6455 - црна
  Блуза - код 6455 - црна
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71