Ново -14%

Јакна - код 215 - 7 - небесно сина

На залиха
SKU
370216-c
-14%
ден 3.422,00 Регуларна цена ден 4.002,00
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Јакна

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Фустан - код 4471 - светло виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 5500 - жолта
  Фустан - код 5500 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Блуза - код 4616 - путер зелена
  Блуза - код 4616 - путер зелена
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 912 - кафеава
  Блуза - код 912 - кафеава
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Код NH2845 - капучино
  Код NH2845 - капучино
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 6. Палто - код 8778 - пудра
  Палто - код 8778 - пудра
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Кардиган - код 1691 - окер
  Кардиган - код 1691 - окер
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 8. Јакна - код 1319 - 1 - зелена
  Јакна - код 1319 - 1 - зелена
  Најниско ден 3.712,00 Регуларна цена ден 4.582,00
 9. Блуза - код 7780 - розова
  Блуза - код 7780 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Јакна - код 887 - небесно сина
  Јакна - код 887 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71