Ново -39%

Џемпер - код 4323 - борда

На залиха
SKU
369826
-39%
Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1013 - темно сина
  Код AC-1013 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Блуза - код 0755 - темно виолетова
  Блуза - код 0755 - темно виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фустан - код 928 - бело
  Фустан - код 928 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 5641 - бела
  Блуза - код 5641 - бела
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 6761 - црвена
  Фустан - код 6761 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Код NH2889 - црвена
  Код NH2889 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кардиган - код 4446 - виолетова
  Кардиган - код 4446 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Јакна - код 887 - окер
  Јакна - код 887 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 10. Кошула - код 654 - црвена
  Кошула - код 654 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71