Ново -39%

Џемпер - код 4323 - окер

На залиха
SKU
369841
-39%
Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1016 - црвена
  Код AC-1016 - црвена
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 2. Кошула - код 8050 - розова
  Кошула - код 8050 - розова
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Комплет - код 722 - тиркизна
  Комплет - код 722 - тиркизна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 4. Код LS542 - жолта
  Код LS542 - жолта
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Блуза - код 904 - зелена
  Блуза - код 904 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 917 - црна
  Блуза - код 917 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 4716 - шарено
  Фустан - код 4716 - шарено
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Тренерки - код 276
  Тренерки - код 276
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Блуза - код 8059 - путер зелена
  Блуза - код 8059 - путер зелена
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 10. Код 92083 - светло сина
  Код 92083 - светло сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71