Ново -39%

Џемпер - код 4323 - пудра

На залиха
SKU
369796
-39%
Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код LS594 - црвена
  Код LS594 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Комплет - код 334 - циклама
  Комплет - код 334 - циклама
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Код LS542 - црвена
  Код LS542 - црвена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Код B34/9795 - окер
  Код B34/9795 - окер
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 5. Блуза - код 5156 - 8 - шарена
  Блуза - код 5156 - 8 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Панталони - код 5158 - црна
  Панталони - код 5158 - црна
  Најниско ден 1.188,71 Регуларна цена ден 1.768,71
 7. Код Р19 - кафеава
  Код Р19 - кафеава
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 8. Комплет - код 0028 - зелена
  Комплет - код 0028 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Блуза - код 5321 - црна
  Блуза - код 5321 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Комбинезон - код 2628 - црвена
  Комбинезон - код 2628 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.391,71