Ново -39%

Џемпер - код 4323 - сиво

На залиха
SKU
369856
-39%
Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 5505 - жолта
  Код 5505 - жолта
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 2. Блуза - код 5757 - борда
  Блуза - код 5757 - борда
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Панталони - код 4181
  Панталони - код 4181
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Комплет - код 1511 - зелена
  Комплет - код 1511 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 4016 - путер зелена
  Фустан - код 4016 - путер зелена
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 6. Комплет - код 333 - циклама
  Комплет - код 333 - циклама
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Комбинезон - код 769
  Комбинезон - код 769
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Блуза - код 8051 - бело
  Блуза - код 8051 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Фустан - код 6643 - црвена
  Фустан - код 6643 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Јакна - код 887 - кафеава
  Јакна - код 887 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71