Ново -39%

Џемпер - код 4323 - темно сива

На залиха
SKU
369871
-39%
Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сива

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 745 - бело
  Фустан - код 745 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Блуза - код 8051 - борда
  Блуза - код 8051 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Код 90144-13 - кремова
  Код 90144-13 - кремова
  Special Price ден 2.116,71 Регуларна цена ден 2.696,71
 4. Фустан - код 3082 - шарена
  Фустан - код 3082 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 2255 - зелена
  Фустан - код 2255 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 8384 - борда
  Фустан - код 8384 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Код NH2843 - жолта
  Код NH2843 - жолта
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Код Р2 - кафеава
  Код Р2 - кафеава
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 608,71
 9. Фустан - код 7740 - виолетова
  Фустан - код 7740 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.623,71
 10. Комплет - код 099 - светло виолетова
  Комплет - код 099 - светло виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71