Ново -39%

Џемпер - код 4323 - тиркизна сина боја

На залиха
SKU
369886
-39%
Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна сина боја

Материјал: Вискоза - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Кардиган - код 4451 - путер зелена
  Кардиган - код 4451 - путер зелена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 3. Фустан - код 5454 - 6 - шарена
  Фустан - код 5454 - 6 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Блуза - код 901 - виолетова
  Блуза - код 901 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Блуза - код 9897 - розова
  Блуза - код 9897 - розова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Дуксер - код 186 - зелена
  Дуксер - код 186 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Код AC- 1015 - црна
  Код AC- 1015 - црна
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 8. Блуза - код 1059 - виолетова
  Блуза - код 1059 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Кардиган - код 7823
  Кардиган - код 7823
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Елек - код 1719 - розова
  Елек - код 1719 - розова
  Special Price ден 2.261,71 Регуларна цена ден 2.841,71