Ново -39%

Џемпер - код 4323

На залиха
SKU
369811
-39%
Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Џемпер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 848 - бело
  Кардиган - код 848 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Сако - код 815 - виолетова
  Сако - код 815 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Палто - код 643
  Палто - код 643
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код NH2845 - кафеава
  Код NH2845 - кафеава
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 5. Блуза - код 8051 - борда
  Блуза - код 8051 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Џемпер - код 8092 - виолетова
  Џемпер - код 8092 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Маица - код 709 - 1 - розова
  Маица - код 709 - 1 - розова
  Најниско ден 144,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Комбинезон - код 0902 - ментол
  Комбинезон - код 0902 - ментол
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 9. Блуза - код 5641 - борда
  Блуза - код 5641 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Панталони - код 2020 - путер зелена
  Панталони - код 2020 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71