Ново -44%

Фустан - код 2457 - бела

Нема на залиха
SKU
293926
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 570 - шарено
  Фустан - код 570 - шарено
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 2. Комплет - код 8741 - темно сина
  Комплет - код 8741 - темно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Купачи - код 734 - црна
  Купачи - код 734 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Маица - код 1102 - жолта
  Маица - код 1102 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 5. Маица - код 690 - зелена
  Маица - код 690 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Фустан - код 7049 - светло виолетова
  Фустан - код 7049 - светло виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Код LS543 - жолта
  Код LS543 - жолта
  Special Price ден 1.130,71 Регуларна цена ден 1.710,71
 8. Кошула - код 683 - жолта
  Кошула - код 683 - жолта
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 9. Фустан - код 061 - небесно сина
  Фустан - код 061 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Стилен дамски гащеризон в светло лилаво - код 720
  Стилен дамски гащеризон в светло лилаво - код 720
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71