Ново -44%

Фустан - код 2457 - розова

Нема на залиха
SKU
293971
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 769
  Комбинезон - код 769
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Топ - код 5656 - розова
  Топ - код 5656 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 772 - црна
  Фустан - код 772 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Маица - код 0808 - 1 - бела
  Маица - код 0808 - 1 - бела
  Најниско ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 5. Комбинезон - код 4406 - розова
  Комбинезон - код 4406 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фармерки - код 2854 - 3 - светло сина
  Фармерки - код 2854 - 3 - светло сина
  Најниско ден 1.015,00 Регуларна цена ден 1.885,00
 7. Јакна - код 655 - 3 - црвена
  Јакна - код 655 - 3 - црвена
  Најниско ден 1.681,71 Регуларна цена ден 2.261,71
 8. Фустан - код 551 - светло сина
  Фустан - код 551 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 2201 - црна
  Фустан - код 2201 - црна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 10. Блуза - код 5574 - бело
  Блуза - код 5574 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71