Ново -29%

Блуза - код 0981 - бело

На залиха
SKU
370306
-29%
Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Вискоза - 68 % Полиестер - 32 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5454 - 6 - шарена
  Фустан - код 5454 - 6 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Фустан - код 1131 - борда
  Фустан - код 1131 - борда
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 9865 - сина
  Фустан - код 9865 - сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 701 - кремова
  Фустан - код 701 - кремова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Код DD-594 - црна
  Код DD-594 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Палто - код 213 - борда
  Палто - код 213 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Фустан - код 4571 - окер
  Фустан - код 4571 - окер
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 8. Блуза - код 6674 - светло сина
  Блуза - код 6674 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Код Р23 - кафеава
  Код Р23 - кафеава
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 579,71
 10. Блуза - код 917 - путер зелена
  Блуза - код 917 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71