Ново -29%

Блуза - код 0981 - црна

На залиха
SKU
370321
-29%
Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 68 % Полиестер - 32 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код H9092 - портокалова
  Код H9092 - портокалова
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 2. Фустан - код 784 - небесно сина
  Фустан - код 784 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Елек - код 8786 - бело
  Елек - код 8786 - бело
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 4. Код B28-822 - црна
  Код B28-822 - црна
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 753,71
 5. Кардиган - код 6533 - розова
  Кардиган - код 6533 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Комбинезон - код 0499 - бело
  Комбинезон - код 0499 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Кошула - код 8789 - тиркизна
  Кошула - код 8789 - тиркизна
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Блуза - код 0509 - пудра
  Блуза - код 0509 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 059 - ментол
  Фустан - код 059 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 974 - зелена
  Фустан - код 974 - зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71