Ново -29%

Блуза - код 0981 - капучино

На залиха
SKU
370291
-29%
Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Вискоза - 68 % Полиестер - 32 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC1005 - портокалова
  Код AC1005 - портокалова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 2. Комплет - код 4421 - црна
  Комплет - код 4421 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Сако - код 1980 - кафеава
  Сако - код 1980 - кафеава
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Комплет - код 642 - кремова
  Комплет - код 642 - кремова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 7045 - виолетова
  Фустан - код 7045 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 1281 - темно сина
  Фустан - код 1281 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Туника - код 992 - црна
  Туника - код 992 - црна
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Блуза - код 0981 - црна
  Блуза - код 0981 - црна
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Фустан - код 7970 - 1 - шарена
  Фустан - код 7970 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.362,71 Регуларна цена ден 1.942,71
 10. Блуза - код 7077 - темно сива
  Блуза - код 7077 - темно сива
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71