-50%

Блуза - код 1059 - црна

На залиха
SKU
295966
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 6606 - црна
  Топ - код 6606 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Топ - код 158 - ментол
  Топ - код 158 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 1158 - светло сина
  Фустан - код 1158 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Фустан - код 0208 - темно сина
  Фустан - код 0208 - темно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Фустан - код 7045 - темно сина
  Фустан - код 7045 - темно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Маица - код 3568 - розова
  Маица - код 3568 - розова
  Special Price ден 144,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фустан - код 061 - бело
  Фустан - код 061 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Топ - код 0007 - розова
  Топ - код 0007 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Маица - код 504 - светло виолетова
  Маица - код 504 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Свободна рокля в жълто - код 721
  Свободна рокля в жълто - код 721
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71