-29%

Блуза - код 6013 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
344041
-29%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Вискоза - 50 % Полиестер - 25 % Найлон - 25 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 9656 - ментол
  Блуза - код 9656 - ментол
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 2620 - путер зелена
  Блуза - код 2620 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 1812 - темно зелена
  Блуза - код 1812 - темно зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 5487 - сиво
  Блуза - код 5487 - сиво
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 11625 - црна
  Тренерки - код 11625 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0992 - црна
  Фустан - код 0992 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 1745
  Маица - код 1745
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Код B460
  Код B460
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Боди - код 0582 - црна
  Боди - код 0582 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71