Ново -41%

Блуза - код 6566 - кафеава

На залиха
SKU
369706
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код AC-1022 - портокалова
  Код AC-1022 - портокалова
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71
 2. Код HS - 5136 - сиво
  Код HS - 5136 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 641 - ментол
  Фустан - код 641 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Код Р11 - кафеава
  Код Р11 - кафеава
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 608,71
 5. Јакна - код 794 - портокалова
  Јакна - код 794 - портокалова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 6776 - светло сина
  Блуза - код 6776 - светло сина
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 7. Фустан - код 3636 - ментол
  Фустан - код 3636 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Блуза - код 1059 - виолетова
  Блуза - код 1059 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Сако - код 4569 - капучино
  Сако - код 4569 - капучино
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Сако - код 6131 - црна
  Сако - код 6131 - црна
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71