Ново -41%

Блуза - код 6566 - путер зелена

На залиха
SKU
369721
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 241
  Блуза - код 241
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Код NH2843 - црна
  Код NH2843 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Код 10926-4 - златно
  Код 10926-4 - златно
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Јакна - код 4748
  Јакна - код 4748
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Кошула - код 6617-4 - шарена
  Кошула - код 6617-4 - шарена
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 6. Маица - код 3620 - бела
  Маица - код 3620 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фустан - код 5500 - виолетова
  Фустан - код 5500 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 7494 - 6 - шарена
  Фустан - код 7494 - 6 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Блуза - код 5757 - бело
  Блуза - код 5757 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Код NH2818 - кафеава
  Код NH2818 - кафеава
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.449,71