Ново -41%

Блуза - код 6566 - сиво

На залиха
SKU
369736
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0202 - капучино
  Блуза - код 0202 - капучино
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 2. Код B35/7786 - бело
  Код B35/7786 - бело
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 1.275,71
 3. Фустан - код 2123 - жолта
  Фустан - код 2123 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Џемпер - код 7373 - борда
  Џемпер - код 7373 - борда
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Код 4471 - циклама
  Код 4471 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 802 - црна
  Фустан - код 802 - црна
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Палто - код 213 - зелена
  Палто - код 213 - зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Кардиган - код 053 - розова
  Кардиган - код 053 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Код 2228 - темно сина
  Код 2228 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 0005 - розова
  Фустан - код 0005 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71