Ново -44%

Блуза - код 904 - сиво

На залиха
SKU
338671
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5321 - сиво
  Блуза - код 5321 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 0588 - црна
  Фустан - код 0588 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Комплет - код 2626 - бело
  Комплет - код 2626 - бело
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Код H - 9029 - 3 - шарена
  Код H - 9029 - 3 - шарена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 4475 - жолта
  Фустан - код 4475 - жолта
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Комбинезон - код 4455 - ментол
  Комбинезон - код 4455 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 6613 - светло сина
  Блуза - код 6613 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 219 - графитна
  Фустан - код 219 - графитна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Кошула - код 8789 - црвена
  Кошула - код 8789 - црвена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Код 0005 - портокалова
  Код 0005 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71