Ново -50%

Блуза - код 1059 - црна

На залиха
SKU
295966
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5551 - бело
  Фустан - код 5551 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кардиган - код 6532 - розова
  Кардиган - код 6532 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 1617 - зелена
  Фустан - код 1617 - зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 345 - црвена
  Фустан - код 345 - црвена
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Код LS567 - бела
  Код LS567 - бела
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 6. Фустан - код 696 - тиркизна
  Фустан - код 696 - тиркизна
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 7. Маица - код 143 - бела
  Маица - код 143 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Фустан - код 451 - розова
  Фустан - код 451 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Комбинезон - код 613 - црна
  Комбинезон - код 613 - црна
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Комбинезон - код 6254 - зелена
  Комбинезон - код 6254 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71