Ново -50%

Блуза - код 1059 - црвена

На залиха
SKU
295981
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 5350 - бело
  Код 5350 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 0040 - капучино
  Фустан - код 0040 - капучино
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 3. Маица - код 3513 - бела
  Маица - код 3513 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Кошула - код 544 - ментол
  Кошула - код 544 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 6. Фустан - код 0508 - светло сина
  Фустан - код 0508 - светло сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Фустан - код 211 - кремова
  Фустан - код 211 - кремова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Маица - код 3310 - зелена
  Маица - код 3310 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 753,71
 9. Комбинезон - код 6161 - сина
  Комбинезон - код 6161 - сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Код YF9237 - 1 - портокалова
  Код YF9237 - 1 - портокалова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71