Ново -50%

Блуза - код 1059 - ментол

На залиха
SKU
295936
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код LS567 - сина
  Код LS567 - сина
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Фустан - код 603 - тиркизна
  Фустан - код 603 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 4475 - црна
  Фустан - код 4475 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 0209 - темно сина
  Фустан - код 0209 - темно сина
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Блуза - код 5452 - тиркизна
  Блуза - код 5452 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Маица - код 520 - жолта
  Маица - код 520 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 7. Комплет - код 5044 - црвена
  Комплет - код 5044 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Топ - код 0505 - ментол
  Топ - код 0505 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Код YF8852 - жолта
  Код YF8852 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Код 10035 - црна
  Код 10035 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71