Ново -50%

Блуза - код 1059 - путер зелена

На залиха
SKU
295891
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 206 - црна
  Маица - код 206 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Блуза - код 9897 - розова
  Блуза - код 9897 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Код NH2816 - портокалова
  Код NH2816 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Панталони - код 3089 - 1 - зелена
  Панталони - код 3089 - 1 - зелена
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Код SP9027 - црвена
  Код SP9027 - црвена
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 7. Комплет - код 8741
  Комплет - код 8741
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Блуза - код 4256 - зелена
  Блуза - код 4256 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 029 - црна
  Фустан - код 029 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 640 - темно сина
  Фустан - код 640 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71