Ново -50%

Блуза - код 1059 - розова

На залиха
SKU
295921
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код OY1210 - жолта
  Код OY1210 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Код 0008
  Код 0008
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Комбинезон - код 5051 - путер зелена
  Комбинезон - код 5051 - путер зелена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Фустан - код 7049 - путер зелена
  Фустан - код 7049 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 6613 - светло сина
  Блуза - код 6613 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 6. Фустан - код 1105 - црна
  Фустан - код 1105 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Туника - код 751 - бело
  Туника - код 751 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Панталони - код 8585 - кремова
  Панталони - код 8585 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Комплет - код 2727 - жолта
  Комплет - код 2727 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 10. Код NH2863 - светло сина
  Код NH2863 - светло сина
  Special Price ден 1.043,71 Регуларна цена ден 1.623,71