Ново -50%

Блуза - код 1059 - светло сина

На залиха
SKU
295996
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3580 - 1 - бела
  Маица - код 3580 - 1 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 745 - црна
  Фустан - код 745 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Комбинезон - код 5051 - циклама
  Комбинезон - код 5051 - циклама
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Комплет - код 557 - небесно сина
  Комплет - код 557 - небесно сина
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Фустан - код 5545 - темно сина
  Фустан - код 5545 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комплет - код 8181 - путер зелена
  Комплет - код 8181 - путер зелена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Фустан - код 9910 - виолетова
  Фустан - код 9910 - виолетова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Фустан - код 2050 - темно сина
  Фустан - код 2050 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 4488 - виолетова
  Фустан - код 4488 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 780 - бело
  Фустан - код 780 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.507,71