Ново -50%

Блуза - код 1059 - виолетова

На залиха
SKU
295951
-50%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 7828 - светло сина
  Топ - код 7828 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 2. Код 4471 - црвена
  Код 4471 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 0299 - кафеава
  Фустан - код 0299 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Код LS594 - портокалова
  Код LS594 - портокалова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Блуза - код 9867 - путер зелена
  Блуза - код 9867 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Маица - код 320 - црна
  Маица - код 320 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Комплет - код 9877
  Комплет - код 9877
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Маица - код 982 - ментол
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Комплет - код 651 - бело
  Комплет - код 651 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 7768 - црна
  Фустан - код 7768 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71