-77%

Блуза - код 11495 - 5 - сина

На залиха
SKU
431956-c
-77%
MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди с къдрички в цвят тюркоаз - код 3670
  Боди - код 3670 - тиркизна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Маица - код 5865 - жолта
  Маица - код 5865 - жолта
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Топ - код 11942 - капучино
  Топ - код 11942 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Ежедневен сет блуза и къси панталонки в тъмносиньо - код 2234
  Комплет - код 2234 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 1299 - црвена
  Топ - код 1299 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Атрактивен дамски топ потник с цип в бяло - код 12890
  Топ - код 12890 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Фустан - код 1656 - бело
  Фустан - код 1656 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фустан - код 7411
  Фустан - код 7411
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 3250 - пудра
  Блуза - код 3250 - пудра
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 10. Фустан - код 11926 - црвена
  Фустан - код 11926 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71