Ново -40%

Блуза - код 11565 - бело

На залиха
SKU
483976
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Вискоза - 80% Полиестер - 20%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1316 - бело
  Блуза - код 1316 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 4205 - бело
  Блуза - код 4205 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 3095 - бело
  Блуза - код 3095 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 11512 - бело
  Блуза - код 11512 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 1596 - бело
  Блуза - код 1596 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Чанта тип клъч в златисто с ефектна метална закопчалка - код YX6824
  Код YX6824 - златно
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 0807
  Фустан - код 0807
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 9792 - 3 - црна
  Блуза - код 9792 - 3 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Маица - код 36755 - црна
  Маица - код 36755 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Код Р106 - розова
  Код Р106 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Маица - код 3350 - црна
  Маица - код 3350 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71