Ново -40%

Блуза - код 11656 - црна

На залиха
SKU
483991
-40%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 80% Полиестер - 20%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1316 - црна
  Блуза - код 1316 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 3069 - 1 - црна
  Блуза - код 3069 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 3095 - црна
  Блуза - код 3095 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Блуза - код 11564 - црна
  Блуза - код 11564 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
Слични производи
 1. Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 11486 - 3 - црна
  Блуза - код 11486 - 3 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Дамска чанта в бежово от конопено плетиво и дървена дръжка - код 11551-3
  Код 11551-3
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Чанта тип клъч в цвят горчица с ефект змийска кожа и метална закопчалка - код YX6811
  Код YX6811 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 0247 - црвена
  Блуза - код 0247 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Код Р106 - кафеава
  Код Р106 - кафеава
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 8586
  Фустан - код 8586
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Туника - код 6360 - 5 - црна
  Туника - код 6360 - 5 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 3104 - сиво
  Комплет - код 3104 - сиво
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71