Ново -45%

Блуза - код 1645 - 3 - капучино

На залиха
SKU
483841-c
-45%
MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Капучино

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4236 - бело
  Блуза - код 4236 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 875 - црвена
  Блуза - код 875 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3608
  Блуза - код 3608
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Тренерки - код 0601 - бело
  Тренерки - код 0601 - бело
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Дамска чанта със змийски десен в жълто с капак и метално закопчаване - код DM-04
  Код DM-04 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 5201
  Топ - код 5201
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Боди - код 6626 - виолетова
  Боди - код 6626 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 8861 - капучино
  Блуза - код 8861 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фармерки - код 4072 - 1 - црна
  Фармерки - код 4072 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71