Ново -45%

Блуза - код 1645 - 4 - виолетова

На залиха
SKU
483931-c
-45%
MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11512
  Фустан - код 11512
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Маица - код 5357 - црна
  Маица - код 5357 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Код P95 - розова
  Код P95 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Блуза - код 8295 - бело
  Блуза - код 8295 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамска изчистена чанта в червено с метално закопчаване - YF8852
  Код YF8852 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код Р115
  Код Р115
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Тренерки - код 6272 - сиво
  Тренерки - код 6272 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Комплет - код 3135 - 2
  Комплет - код 3135 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 9. Фармерки - код 3646 - сина
  Фармерки - код 3646 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 5155 - црвена
  Блуза - код 5155 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71