Ново -32%

Блуза - код 1653 - 3

На залиха
SKU
483676-c
-32%
MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Масленозелено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска чанта в бежово от плетиво тип торба - код CF009-25
  Код CF009-25 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Чанта тип клъч в златисто изчистен модел - код 10021А
  Код 10021А - златно
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамска чанта с атрактивен десен - код B65 - 3
  Код B65 - 3 - шарено
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Дамска чанта в синьо от силикон с метална дръжка - код B107
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 8295 - црна
  Блуза - код 8295 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 8754 - црна
  Фустан - код 8754 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 955 - зелена
  Фустан - код 955 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Туника - код 7150 - 2 - розова
  Туника - код 7150 - 2 - розова
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Фустан - код 5889 - бело
  Фустан - код 5889 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 3298 - окер
  Фустан - код 3298 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71