Ново -32%

Блуза - код 1653 - 4 - циклама

На залиха
SKU
483721-c
-32%
MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Фустан - код 3480 - окер
  Фустан - код 3480 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 2407 - 1
  Комплет - код 2407 - 1
  Најниско MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 6. Код B110 - путер зелена
  Код B110 - путер зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 1504 - 1
  Фустан - код 1504 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 4223 - бело
  Блуза - код 4223 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Кратки панталони - код 4747 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код B151 - 1 - шарена
  Код B151 - 1 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71