Ново -32%

Блуза - код 1653 - 5

На залиха
SKU
483796-c
-32%
MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тъмнокафяво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2380 - 3 - црна
  Блуза - код 2380 - 3 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4528 - зелена
  Фустан - код 4528 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 4442 - борда
  Фустан - код 4442 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Тренерки - код 3106 - 2
  Тренерки - код 3106 - 2
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 5. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Блуза - код 0009 - сиво
  Блуза - код 0009 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 1188 - кремова
  Фустан - код 1188 - кремова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Блуза - код 4155 - црна
  Блуза - код 4155 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Блуза - код 5165 - црвена
  Блуза - код 5165 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 0006 - црвена
  Фустан - код 0006 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71