Ново -32%

Блуза - код 1653 - 6

На залиха
SKU
483886-c
-32%
MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тъмносиньо

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска чанта в бежово с капак и детайл сърце - код B81
  Код B81 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамска чанта в цвят мента с цип и сребрист кант - код D8507
  Код D8507 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2129 - црвена
  Фустан - код 2129 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Топ - код 158 - кафеава
  Топ - код 158 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Кошула - код 5223 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 1429 - виолетова
  Фустан - код 1429 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 5360 - црна
  Маица - код 5360 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71