-60%

Блуза - код 2214 - циклама

На залиха
SKU
400216
-60%
Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиамид - 80 % Полиестер - 20 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Блуза - код 11662 - пудра
  Блуза - код 11662 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 11615 - розова
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4448 - црна
  Блуза - код 4448 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Комплет - код 2664
  Комплет - код 2664
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2591 - 3 - виолетова
  Фустан - код 2591 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дълга дамска пола в светлорозово - код 2667
  Сукња - код 2667
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивна дамска блуза със зелени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дълга пола с флорален десен - код 1394 - 1
  Сукња - код 1394 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Дамски бански в зелено - код 6168
  Купачи - код 6168 - 5 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Дуксер - код 934 - небесно сина
  Дуксер - код 934 - небесно сина
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Фустан - код 8841
  Фустан - код 8841
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71