-67%

Блуза - код 3487 - црна

Нема на залиха
SKU
45956
-67%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8750 - црна
  Блуза - код 8750 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Блуза - код 0907 - тиркизна
  Блуза - код 0907 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3111 - црвена
  Блуза - код 3111 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 742 - зелена
  Блуза - код 742 - зелена
  MKD 522,00
 5. Блуза - код 6202 - темно сина
  Блуза - код 6202 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 6674 - светло сина
  Блуза - код 6674 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 5757 - борда
  Блуза - код 5757 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 864 - бело
  Блуза - код 864 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 4400 - путер зелена
  Блуза - код 4400 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 6561 - зелена
  Блуза - код 6561 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71