-50%

Блуза - код 3507 - кремова

На залиха
SKU
46014
-50%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 6033 - 2 - црна
  Јакна - код 6033 - 2 - црна
  Најниско ден 1.102,00 Регуларна цена ден 1.972,00
 2. Фустан - код 376 - бела
  Фустан - код 376 - бела
  Special Price ден 435,00 Регуларна цена ден 1.450,00
 3. Фустан - код 689 - сиво
  Фустан - код 689 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 887 - црвена
  Фустан - код 887 - црвена
  Special Price ден 725,00 Регуларна цена ден 1.885,00
 5. Фустан - код 302 - кремова
  Фустан - код 302 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 3535 - црна
  Фустан - код 3535 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 3524 - небесно сина
  Фустан - код 3524 - небесно сина
  Special Price ден 290,00 Регуларна цена ден 1.218,00
 8. Фустан - код 3561 - црна
  Фустан - код 3561 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Фустан - код 669 - зелена
  Фустан - код 669 - зелена
  Special Price ден 493,00 Регуларна цена ден 928,00
 10. Фустан - код 431 - небесно сина
  Фустан - код 431 - небесно сина
  Special Price ден 493,00 Регуларна цена ден 1.508,00