-60%

Блуза - код 4205 - црвена

На залиха
SKU
424426
-60%
Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8861
  Блуза - код 8861
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 2535 - црвена
  Блуза - код 2535 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Блуза - код 5343 - 2 - црвена
  Блуза - код 5343 - 2 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Блуза - код 5932 - борда
  Блуза - код 5932 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Код B94 - окер
  Код B94 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Топ - код 11909 - жолта
  Топ - код 11909 - жолта
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 5964 - црна
  Фустан - код 5964 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 5. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Комплет - код 6989 - 7 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 5980 - 4 - шарено
  Фустан - код 5980 - 4 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 3233 - праска
  Маица - код 3233 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 5165 - окер
  Блуза - код 5165 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71