-66%

Блуза - код 539 - окер

Нема на залиха
SKU
39648
-66%
Special Price ден 290,00 Регуларна цена ден 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 870 - бела
  Фустан - код 870 - бела
  Special Price ден 1.218,00 Регуларна цена ден 1.798,00
 2. Фустан - код 3561 - кремова
  Фустан - код 3561 - кремова
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Маица - код 3567 - бела
  Маица - код 3567 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Фармерки - код 3408 - 2 - црна
  Фармерки - код 3408 - 2 - црна
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 5. Кошула - код 654 - црна
  Кошула - код 654 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 311 - жолта
  Фустан - код 311 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Комбинезон - код 447 - виолетова
  Комбинезон - код 447 - виолетова
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.682,00
 9. Блуза - код 3504 - црна
  Блуза - код 3504 - црна
  Special Price ден 405,71 Регуларна цена ден 985,71
 10. Комбинезон - код 447 - зелена
  Комбинезон - код 447 - зелена
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.682,00