-33%

Блуза - код 581 - црна

Нема на залиха
SKU
277
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Блуза - код 4234 - црна
  Блуза - код 4234 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 3010 - црна
  Блуза - код 3010 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Блуза - код 4129 - црна
  Блуза - код 4129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 3611 - црна
  Блуза - код 3611 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код LS567 - црна
  Код LS567 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Код LS542 - зелена
  Код LS542 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Фустан - код 8745 - светло виолетова
  Фустан - код 8745 - светло виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код SP9017 - кремова
  Код SP9017 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код B139 - бело
  Код B139 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Боди - код 370 - 12 - шарена
  Боди - код 370 - 12 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 1193 - розова
  Блуза - код 1193 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Код HS8105 - црвена
  Код HS8105 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 5525 - црвена
  Блуза - код 5525 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71