-37%

Блуза - код 616 - борда

Нема на залиха
SKU
187
-37%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 5190 - црвена
  Блуза - код 5190 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Блуза - код 0177
  Блуза - код 0177
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 11964 - бела
  Топ - код 11964 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Топ - код 11982 - ментол
  Топ - код 11982 - ментол
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 6250 - црвена
  Блуза - код 6250 - црвена
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Свободна дамска тениска в тъмносиньо - код 2389
  Маица - код 2389
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Топ - код 11976
  Топ - код 11976
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Фустан - код 1482 - 4
  Фустан - код 1482 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71