Ново -33%

Блуза - код 6306 - 3 - црна

На залиха
SKU
541276-c
-33%
Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11632 - бела
  Блуза - код 11632 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Секси втален гащеризон в масленозелено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 1543 - жолта
  Фустан - код 1543 - жолта
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 0807 - светло сина
  Фустан - код 0807 - светло сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Комбинезон - код 4740 - бело
  Комбинезон - код 4740 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 0828 - бело
  Блуза - код 0828 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Код YX6811 - црна
  Код YX6811 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тениска в светлосиньо с блестящ надпис - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамска тениска в сиво с принт - код 4249
  Маица - код 4249 - сиво
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71