-44%

Блуза - код 8865 - сиво

На залиха
SKU
406891
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 904 - сиво
  Блуза - код 904 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 11939
  Фустан - код 11939
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Код B442 - бело
  Код B442 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Топ - код 11888 - бела
  Топ - код 11888 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Маица - код 4496 - бело
  Маица - код 4496 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 4157
  Блуза - код 4157
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Фустан - код 6292 - црна
  Фустан - код 6292 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 9103 - ментол
  Фустан - код 9103 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 44477 - капучино
  Фустан - код 44477 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Комплет - код 1933 - виолетова
  Комплет - код 1933 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71