-26%

Блуза - код 916 - розова

Нема на залиха
SKU
79
-26%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4229 - розова
  Блуза - код 4229 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 2959 - розова
  Блуза - код 2959 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Блуза - код 2535 - розова
  Блуза - код 2535 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 3340 - 1
  Блуза - код 3340 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Туника - код 3238 - окер
  Туника - код 3238 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Боди - код 11595 - бело
  Боди - код 11595 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Код H9092 - портокалова
  Код H9092 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 4223 - црна
  Блуза - код 4223 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Код P94 - борда
  Код P94 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 2508 - шарено
  Фустан - код 2508 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71