-41%

Блуза - код 797 - црна

Нема на залиха
SKU
235
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0307 - борда
  Блуза - код 0307 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6366 - 2 - шарена
  Блуза - код 6366 - 2 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 1596 - црна
  Блуза - код 1596 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Дамска тениска в бяло с надписи - код 11792
  Маица - код 11792 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Спортски комплет - код 1767 - црна
  Спортски комплет - код 1767 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Комплет - код 1727 - пудра
  Комплет - код 1727 - пудра
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Тренерки - код 2308 - 1
  Тренерки - код 2308 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Топ - код 2509 - црна
  Топ - код 2509 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дуксер - код 6269 - 4 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 4 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Атрактивна тениска с принт в черно - код 4361
  Маица - код 4361 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71